Říjen 2010

To mě zaujalo...

24. října 2010 v 9:23
Ahoj, 
teďka jsem si prohlížela různé stránky chovatelských stanic koček apod., když mě zaujal jeden citát. 
Moc na tohle nejsem ale tenhle se mi fakt líbil...jak jinak než o kočkách..:-) 


citát 1

Sršeň I. + Houby I.

24. října 2010 v 8:54 | Hana |  Moje citové výlevy..apod..
Ahoj,
abych upřesnila název sršeň + houby. :-) Včera byl takový to den "Co dělat ??". No, tak jsme vzaly s paní Natálií foťáky a šly fotit. Prošly jsme se lesíkem a jelikož je takovéto krásné podzimní počasí, udělali, tedy spíše se snažily udělat nějaké fotky. No, jestli se mi povedly to nevim (ale líběj se mi :D), to posuďte sami. 

                                                                    S pozdravem Hanka

Ještě bych chtěla podotknouti, že bych byla ráda, aby jste moje fotky nikam nekopírovali... Přeci jenom mi to dalo docela práci vyfotit.. A jestli se najde někdo, kdo by nějakou fotku chtěl zkopírovat, ať mi napíše zprávu a uvede zdroj...:-) Diky

sršeň 1
houby 1

Mezinárodní výstava koček 16.10.-17.10.2010

17. října 2010 v 10:17 | Hana
Bertík
Včera, jakožto zápálený začátečník v chovu koček jsem si nenechala se svojí drahou mamičkou ("kupodivu" také zapálenou chovatelkou (už ne začátečnicí)) ujít MEZINÁRODNÍ VÝSTAVU UŠLECHTILÝCH KOČEK v Praze.

Nejroztomilejší z nejroztomilejších...♥

16. října 2010 v 12:28 | Hana
Tak zase skoro po týdnu přidávám nějaké fotky. Tentokrát to je výběr nejroztomilejších fotek našich koček... 

VŠICHNI JEŠTĚ JAKO KOŤÁTKA................♥

Podzim, aneb už to tak bývá......

10. října 2010 v 18:24 | Hana |  Angie
             Je to tak, ale pomalu a jistě se zase přibližuje podzim. Všude se začínají zbarvovat listy, a to samozřejmě i na naší zahradě. Má to ale i určité výhody. Například, že ze spadaného listí se stavá naprosto úžasné bludiště pro naše kočky.. 

angie 2
 Jak jinak Angie ZASE na stromě.. njn, ta zvědavost..:-)

Rozinka

9. října 2010 v 19:41 | Hana
                 Jednoho dne, byla to jarní neděle roku 2007, jsme se s rodinou vydali na tradiční "venkovské" trhy do Kolína. Já jsem tam jela za jedním cílem: koupit samečka morčete, pro samičku, kterou jsem měla doma. 
                  Po chvíli úporného hledání jsem ji viděla! Onu osudnou krabici, ve které pobýhala poslední dvě mláďátka morčátek. Říkám prodavači, že bych chtěla kluka. On mi podá morčátko a já, neznalá jsem si nesla v krabičce samečka morčete. Až doma máma zjistila, že to není kluk, ale holčička. Pojmenovala jsem jí Rozárka, z čehož se za nějaký čas odvodila Rozinka.
                 Nyní je Rozince 3,5roku a je to moje ♥........

rozinka 1
rozinka 2

PORADNA??

9. října 2010 v 19:27 | Hana
             Ahoj....možná jste si všimli, že ve sloupečku RUBRIKY je odkaz PORADNA.
Je to od toho, že pokud budete mít nějaký problém, můžete mi napsat a 
já vám odepíšu. 
              Teda odepíšu. Nejsem žádnej odborník, ale jestli máte se svým zvířátkem 
(nejlépe kočkou) nějaký problém a hledáte radu, tak vám pomůžu hledat nějaké řešení, 
nebo právě s tím budu mít nějakou zkušenost, tak vám mile ráda odepíšu. 
                                              S pozdravem Hana

MIKY

8. října 2010 v 20:03 | Hana
              Jednoho dne, 28.října 2008 ráno, přišel na svět šedivý kocourek Miky. Byl opravdu maličký a nevědělo se, jestli opravdu přežije, protože byl očividně podchlazený. Nakonec to vše ustál, dokud nepřišla velká zima a Mikyho postihla viróza. Následovalo léčení, při kterém jsme vystřídali tři veterináře a zjistili, že i když má veterinář titul, nemusí být vždy dost dobrý. Do třetice ale všeho dobrého a Mišánek se uzdravil.
              Šel čas a Miky před nedávnem prodělal zánět dásní. Paní doktorka konstatovala, že pokud se mu to za 2 dny nezlepší, bude muset trhat zoubky, ale Míšánek je velký bojovník a celý chrup si zachránil. Teďka má ještě trochu rýmu, ale léky už dobral a začiná se všechno zlepšovat.
              Díky nemocím se z Mišánka stala naše opečovávaná primadona.. máme ho moooc rádi..♥♥

mišanek 1
 Míšánek je kus kocoura!!

MADLENKA MARLEY

8. října 2010 v 19:53 | Hana
                Jednoho dne, bylo to 26.6.2009 ráno, přišla na svět maličká kulička. No a jelikož jsem zrovna dočetla knihu "Marley a Já" a slíbila jsem si, že moje další zvíře se bude jmenovat Marley ať to bude jakýkoliv druh zvířete, neváhala jsem a mourinka se jmenovala Marley. Jenže máma jí omylem řekla Madlenka a jméno bylo na světě. Marley jsem se ale nechtěla vzdát, takže je celým jménem Madlenka Marley. 
                Ze svých 12-ti dkg při narození, dosáhla ani ne 3 kil, takže je to pořád taková naše maličká špagetka. Je to hodná kočička, ale z nějakého důvodu nemá potřebu se mazlit a "motorek" zapne jenom pro svou maminku (viz. Angie). Madlenku máme moc rádi.....♥

madluška 1
Z Madlušky už je krásná slečna.. :-)

Angie

8. října 2010 v 17:05 | Hana
Jednoho dne, přesněji 31.3.2008 brzy ráno, přesněji 7:23 se vedralo k nám do rodiny "malé černobílé nic".. Mělo to 8dkg, na oušku velký černý flek a vedle čumáčku černou pihu.... Toto miniaturní klubíčko, co si lebedilo v mé dlani, jsme po rodinném sněmu pojmenovali ANGIE.
          Šel čas a naše malá kočičí slečna otevřela očíčka. Měla kráásně modrá, ostatně jako všechny mláďátka...
          Šel čas ještě rychleji a z Angie se stala velká číča, která už si nehověla ve dlani, ale sotva v mojí náruči. Brzy si osvojila přezdívku "Ašaputa", "Šapita", dokonce i "Šáša". Stala se z ní velmi velmi zvědavá a aktivní míca. .. Máme jí strašně moooc moc moc rádi.. 

Angie po narození...

enžinka 1Ze stromu je větší výhled!!!